مقالات

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

برای آشنایی با لیزر موهای زائد صورت در ادامه این نوشته با ما همراه شوید. صورت یکی از بخش‌های بدن است که می‌تواند روی زیبایی ظاهری فرد تاثیر بسیاری داشته باشد. از بین بردن موهای زائد صورت کمک می‌کند تا زیبایی چهره بیش از قبل خود را نشان دهد. امروزه راه و روش‌های بسیاری برای از بین بردن موهای زائد به وجود آمده است، یکی از این روش‌های جدید لیزر موهای زائد بدن است. در این بخش قصد داریم تا شما را با لیزر موهای زائد صورت بیشتر آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کاربرد لیزر موهای صورت

صورت هم مانند دیگر بخش‌های بدن دارای پرز و موهای بسیاری است. البته داشتن پوستی بهتر باید این موها را از بین برد. یکی از بهترین راه‌های از بین بردن موهای صورت، لیزر است. البته علاوه بر لیزر راه‌ و روش‌های بسیاری چون بند، وکس، شیو، استفاده از کرم موبر و… وجود دارد.
لیزر موهای صورت می‌تواند تمام موها و پرزهای پشت سر و گردن، چانه، پشت لب، خط ریش، گونه‌ها، مابین ابروها، بالا و پایین ابرو و…را از بین ببرد. لیزر می‌تواند موهای این نواحی را به صورت دائم از بین ببرد.

لیزر موهای زائد صورت در مردان

تیغ، وکس، ماشین ریش تراش و… همگی از روش‌هایی هستند که می‌توان با استفاده از آن‌ها موهای زائد آقایان را کوتاه کرد. البته این روش‌ها موقتی بوده و بعد از گذشت چند روز دوباره موهای صورت شروع به رویش مجدد خواهند کرد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که آقایان هم برای از بردن موهای زائد بدن خود از لیزر استفاده کنند؟

استفاده از لیزر تنها محدود به خانم‌ها نیست و آقایان هم می‌توانند برای از بین بردن موهای زائد خود از آن استفاده کنند.
شاید این سوال برای شما پیش آید که چرا باید از لیزر برای درمان موهای زائد بدن استفاده کرد؟ باید بگوییم که لیزر موهای زائد بدن می‌تواند به کاهش تراکم و حجم موها، بهداشت و سلامت پوست، شکل دهی و فرم دهی بهتر به خط ریش، اصلاح راحت‌تر و…. کمک بسیاری کند.

لیزر موهای زائد صورت

 

چه کسانی بهترین کاندید برای لیزر موهای صورت هستند؟

شاید همه افراد نتوانند گزینه مناسبی برای لیزر صورت باشند، لیزر صورت نمی‌تواند روی هر نوع پوستی تاثیرگذار باشد. ضخامت موهای صورت، تیرگی موهای صورت و نوع پوست فرد می‌تواند تاثیر بسیاری روی نتیجه کار داشته باشد. هرچه موهای فرد ضخیم‌تر، مشکی‌تر باشد قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت. در این میان افرادی هم که رنگ پوست روشن‌تری داشته باشند، نتیجه بهتری از لیزر موهای زائد می‌گیرند.
از این رو بهتر است افرادی که موهای کرکی و نازکی دارند از این روش برای از بین بردن موهای زائد صورت خود استفاده نکنند. بدین ترتیب افرادی که پوست تیره‌ای دارند نمی‌توانند گزینه مناسبی برای لیزر موهای زائد صورت باشند.

 

چه کسانی برای لیزر صورت مناسب نیستند؟

قطعا همه افراد نمی‌توانند گزینه مناسبی برای لیزر موهای زائد باشند. از این رو محدودیت‌هایی وجود دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها نمی‌‌توانید گیزنه مناسبی برای لیزر صورت باشید. این محدودیت‌ها عبارتنداز:

۱.افرادی که از داروهایی استفاده می‌کنند که حاوی مانیوکسیدیل و طلا هستند.
۲.افرادی که مبتلا به اگزما هستند هم نمی‌توانند گزینه مناسبی برای لیزر صورت باشند.
۳.صورت فرد متقاضی لیزر نباید جوش فعال، تاول و…. داشته باشد.
۴.افرادی که لوپوس یا پسوریازیس دارند هم نمی‌توانند گزینه مناسبی برای لیزر صورت باشند.
۵.خانم‌های باردار و شیرده نمی‌توانند لیزر موهای زائد صورت را انجام دهند.
۶.به هیچ عنوان نباید قبل از لیزر موهای زائد صورت از دستگاه سولاریوم یا حمام آفتاب استفاده کرده باشید.
۷.فرادی که سابقه کلویید دارند باید از لیزر موهای زائد صورت دوری کنند.

 

مراقبت های قبل از لیزر صورت

۱.باید ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از لیزر بدن، سطح پوست خود را اصلاح کنید.
۲.تا یک ماه قبل از لیزر بهتر است از روش‌های وکس، اپیلاسیون و… استفاده نکنید.
۳.به هیچ عنوان تا یک ماه قبل از لیزر از داروهای لایه‌بردار استفاده نکنید.
۴.تا یک ماه قبل از لیزر صورت از برنز کردن و قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید.
۵.بهتر است موهای خود را چند هفته قبل از لیزر با تیغ شیو کنید تا حال ضخیم و کرکی پیدا کنند.

 

مراقبت های بعد از لیزر صورت

۱.بهتر است تا ۲۴ ساعت بعد از لیزر موهای صورت از دوش آب گرم یا سرد استفاده نکنید.
۲.برای رفع التهابات و تورم‌های ناشی از لیزر بهتر است از کرم‌های مرطوب کننده و لوسیون‌های مخصوص استفاده کنید.
۳.استفاده از کرم ضدآفتاب را به هیچ عنوان فراموش نکنید. حتی اگر در منزل هستید هم باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.
۴.از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور خورشید و دستگاه سولاریوم به شدت بپرهیزید.

 

عوارض لیزر صورت

لیزر صورت هم مانند دیگر روش‌های درمانی و زیبایی، دارای عوارض بسیاری است. این عوارض طبیعی بوده و در هر روش زیبایی وجود دارد. پوست صورت عضو حساسی است که نسبت به عارضه‌های خاصی واکنش نشان می‌دهد. از این رو این عوارض کوتاه مدت و شایع در تمامی عمل‌های زیبایی وجود دارد. علاوه بر این موضوع، شدت این عارضه‌ها به نوع پوست فرد هم بستگی دارد، در ادامه با عوارض لیزر موهای زائد صورت بیشتر آشنا خواهید شد:

۱.پوسته پوسته شدن ناحیه‌ای که لیزر روی آن انجام شده است، بسیار رایج است. معمولا این عارضه در بسیاری از افراد ایجاد می‌شود. معمولا پزشکان برای درمان این عارضه استفاده از مرطوب کننده‌ها را پیشنهاد می‌کنند. با استفاده از مرطوب کننده‌ها می‌توانید این عارضه را بهبود دهید.
۲.تغییر رنگ پوست صورت هم یکی دیگر از عارضه‌های لیزر موهای زائد صورت است. در واقع پوست صورت می‌تواند کمی تیره‌تر یا روشن‌تر شود. این تغییر رنگ همیشه برعکس عمل می‌کند، افرادی که پوست روشنی دارند دچار تیرگی و افرادی که پوست تیره‌ای دارند دچار روشن شدن رنگ پوستشان می‌شوند.
۳.در جلسات لیزر درمانی بهتر است از عینک‌های مخصوص استفاده کنید. پرتوهای لیزر می‌تواند به سلامت چشمانتان آسیب بزند.

عوارض لیزر صورت

۴.هایپرپیگمنتیشن یکی دیگر از عارضه‌های لیزر موهای زائد صورت است. تیره شدن رنگ پوستتان می‌تواند تا ۴ هفته بعد از لیزر موهای زائد صورت برطرف شود.
۵.خطر ابتلا به عفونت‌های پوستی بسیار نادر است اما غیرممکن نیست. در واقع اگر در زمان لیزر موهای زائد صورت لایه اپیدرم یا روپوست آسیب ببیند، عفونت در بدن ایجاد می‌شود. افرادی که سابقه تبخال زدن دارند بهتر است قبل از انجام لیزر موهای زائد صورت، آن را به پزشک اطلاع دهند.
۶.غیرحرفه‌ای بودن، خطای انسانی و… هم در این روش وجود دارد. بهتر است برای لیزر موهای زائد صورت خود به یک پزشک حرفه‌ای و یک کلینیک معتبر مراجعه کنید. سوختگی و تاول می‌تواند از نتایج انتخاب یک کلینیک نادرست باشد. از این رو بهتر است نسبت به انتخاب کلینیک دقت و توجه کافی را داشته باشید.
۷.اسکار و جای زخم هم یکی دیگر از عوارض لیزر بدن است. بهتر است برای کاهش این عوارض، نسبت به انتخاب کلینیک مورد نظر توجه و دقت کافی را به خرج دهید.

برای خرید تجهیزات پزشکی و پوستی به لینک های زیر مراجعه بفرمایید.

نماینده فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی ناصری

 تماس:  ۰۹۳۸۸۹۵۰۲۲۳

واتساپ :  ۰۹۳۸۸۹۵۰۲۲۳

اینستاگرام: tajhiznaseri

تلگرام:  tajhiznaseri

ایمیل:  mojhebeauty@gmail.com

ایتا: tajhiznaseri

روبیکا: tajhiznaseri

سروش: tajhiznaseri

حجره اینترنتی: tajhiznaseri

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

آدرس: تهران, حیطه فعالیت کاری سراسر استان

به مدیریت : خانم ناصری


خرید کالا پزشکی , قیمت کالای پزشکی در رشت , تولید و پخش تجهیزات پزشکی , فروش تجهیزات پزشکی , تجهیزات پزشکی رشت , خرید دستگاه لاغری , تجهیز ناصری , مرکز تجهیزات پزشکی رشت , تجهیزات سالن زیبایی ، تجهیزات پزشکی تهران ، تجهیزات پوست و مو ، ترولی ، هیدرودرم ، تخت مژه ، تخت ناخن ، ترولی فلزی،لیفتینگ و هایفوتراپی،تولیدی میز ناخن تهران، راهکار جلوگیری از پوکی استخوان,دستگاه اسکالپ سر,ترولی فلزی,کیف تجهیزات پزشکی,تخت مژه,سرشور سیلیکونی,قیمت تخت مژه کار,دستگاه کاشت ناخن,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *